Екак - Как? Какво? Къде? Защо?

Намери или сподели решението на проблема си!
Дата и час: 05 Авг 2020, 11:44:38

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2020, 12:31:24 
Активен

Попаднах на един испански канал в тубата с много визуализации и идеи за разпределения.
Вероятно има много какво да се желае и всичко е индивидуално, но ми допадна. Ооо и някои размери не са им съвсем точни. Хареса ми, че има идеи и за маломерни къщи.

https://www.youtube.com/user/planodecasa/videos

Да се знае, нямам нищо общо с тях.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Апр 2020, 21:59:21 
Активен
Аватар

Още пътвия клип който гледах 1 в списъка https://www.youtube.com/watch?v=ud7921zwJt0 има голям недостатък, тоалетната трябва да е огледална за да се оптимизира ВИК инсталацията.. и е дадена с паркет, като го опикаеш 2 пъти и дотам и банята е дадена с паркет.

Все пак доста са вкарали в 35кв.м,

"Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо..." К.Иречек

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Апр 2020, 00:32:01 
Активен

resistbody написа:

И все повече ще вкарват в такава квадратура,зора какво не прави.Доскоро обикаляхме по огледи на имоти с жена ми,изумих се от простотии в новото строителство.Заговаряйки точно за тази квадратура-направи ми впечатление,че като влезеш в класическа стара боксониера с истинкски 36кв.м. се чувстваш като в дворец пред обявени примерно 38-40кв.м.,да не кажа и над 40кв.м. в ново строителство.А за безформените стаи,за малката височина,за липсата на сервизно помещение(изба) и т.н.,да не говорим.Та за напред на новодомците ще им се налага да правят чудеса за икономия на жилищна площ.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Апр 2020, 00:36:28 
Активен
Аватар

viks написа:
resistbody написа:

И все повече ще вкарват в такава квадратура,зора какво не прави.Доскоро обикаляхме по огледи на имоти с жена ми,изумих се от простотии в новото строителство.Заговаряйки точно за тази квадратура-направи ми впечатление,че като влезеш в класическа стара боксониера с истинкски 36кв.м. се чувстваш като в дворец пред обявени примерно 38-40кв.м.,да не кажа и над 40кв.м. в ново строителство.А за безформените стаи,за малката височина,за липсата на сервизно помещение(изба) и т.н.,да не говорим.Та за напред на новодомците ще им се налага да правят чудеса за икономия на жилищна площ.

Аз днес набих колчетата, да се ориентирам по скицата... 180кв.м ЗП

"Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо..." К.Иречек

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Апр 2020, 10:18:52 
Активен

resistbody написа:

Честито и успех!Нашия филм беше преди много години в 135 кв.м.,дадохме нашия принос по тази тема..Сега взехме нещо готово за инвестиция.Дано не ми се налага,но лично аз вече нито физически нито психически бих издържал на организация и разправии с ново строителство.Сега е ред на децата ни- ред ви е и ви се пада :D От нас само връзки и подкрепа(и финансова и морална,естествено)!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Апр 2020, 10:18:58 
Активен

resistbody написа:

Честито и успех!Нашия филм беше преди много години в 135 кв.м.,дадохме нашия принос по тази тема..Сега взехме нещо готово за инвестиция.Дано не ми се налага,но лично аз вече нито физически нито психически бих издържал на организация и разправии с ново строителство.Сега е ред на децата ни- ред ви е и ви се пада :D От нас само връзки и подкрепа(и финансова и морална,естествено)!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]