Екак - Как? Какво? Къде? Защо?

Намери или сподели решението на проблема си!
Дата и час: 08 Мар 2021, 06:01:03

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2019, 09:28:05 
Активен
Аватар

Мисля,че няколко човека проявиха интерес за програмите на НОИ,ходих,върнах се и да напиша няколко думи.
Първо да кажа за резервацията и документите Пламен от другия форум го е написал в много точно и вярно.

Санаториума се резервира предварително и след това в НОИ. Ходил съм няколко пъти на Павел баня и съм ползвал "връзки" да си резервирам дата, която ме устройва като време и сезон на годината, за друго връзки не са необходими.

В моя случай във Велинград с програмите на НОИ работят два хотела,Балнео хотел Велинград и хотел Камена.Условията и удобствата са горе долу еднакви и в двата.Бях в първия.Като цяло престоя ми хареса и мисля,че има и ефект,според мен най-вече от минералната вода.Но всичко е индивидуално и донякъде има и субективен фактор.Като минус и двата хотела нямат климатици и ако се ходи в горещите месеци може да се окаже проблем за някого.Това накратко.Ако има интерес,ще напиша подробности.
Проявявам интерес за МБДПЛР – “ВИТА” ЕООД – клон Поморие ,ако някой е ходил скоро моля да сподели ако желае.
:наздраве3:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Ное 2020, 16:39:28 
Активен
Аватар

Темата е стара,малко да я съживя.
С този вирус тази година се объркаха нещата.
Сега се интересувам за този месец-ноември и звънях на няколко места.Както и очаквах няма голям наплив,почти никакъв.Други години балнеохотелите не си вдигат телефона и се крият,а сега веднага се обаждат и каквото кажа се съгласяват,само и само да не ме изтърват. :-D
Спрял съм се на два варианта:
1.Балнеохотел „Стряма” Баня,Карловско
2.Балнеохотел „Гергана” Хисаря
Кое от двете места препоръчвате,ще ползвам най-вече вътрешния басейн?
Не съм бил там и всякаква информация ще ми е полезна.
:наздраве3:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]